Launch 2 - kolekcja wiosna / lato 2015


Prezentacja kolekcji Wiosna / Lato 2015 - Brooks Launch 2


Charakterystyka: Gotowi do startu? Przygotujcie się na prawdziwą petardę z nowym Launchem 2. Z poprzedniego modelu wzięliśmy wszystko co tak Wam się podobało i przerobiliśmy na jeszcze fajniejszy. Od amortyzacji BioMoGo DNA dopasowującej się do Waszego stylu biegania, przez wygodną i miękką wkładkę oraz segmentowaną podeszwę poprawiającą szybkość przetaczania. Nowy Launch zaprojektowany jest po to by wystrzelić Was na metę każdego biegu.

launch 2 damskie

Technologie:

  • podeszwa z systemem BioMoGo DNA – zapewniającym amortyzacje dostosowującą się do stylu biegania,
  • sprężysta i elastyczna podeszwa,
  • przewiewna i oddychająca siateczka mesh,
  • cholewka wykonana z materiału syntetycznego, bez szwów, aby ograniczyć możliwość obtarć.

launch 2 meskie


Szczegółowe informacje:

  1. But do stopy neutralnej: U-GROOVE - rowek w kształcie podkowy, który owija się wokół pięty, pozwala na swobodne przemieszanie się buta wraz ze stopą podczas lądowania. 
  2. Zmodernizowana cholewka: konstrukcja tylnej części z mocno zaznaczonym logo opina doskonale stopę; pojedynczy panel siateczki zapewnia dobre dopasowanie do stopy; doskonale wentylowana siateczka w przedniej części; buty męskie posiadają bardziej otwartą siateczkę; damska siateczka jest ciaśniej tkana i bardziej kobieca.
  3. Szybsze przetoczenie: guma węglowa na całej długości środka stopy zapewnia szybkie i wydajne przetoczenie; guma węglowa przy palcach faworyzuje dynamiczniejsze wybicie; BIOMOGO DNA wtryskiwane w jednej części zapewnia szybkie przetoczenie i żwawy bieg.
  4. Sprężyste śródstopie: wysokości podeszwy środkowej (22-9.5); wysokości podeszwy zewnętrznej (3-5.5), total off-set (10 mm)
  5. Waga: 277 g