Akademia Biegowa Brooks


Akademia Biegowa Brooks – już niedługo w Twoim mieście!

 

Bieganie stało się dla Polaków sportem narodowym, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Statystyki mówią same za siebie – ten sport uprawia już co piąty dorosły Polak! Należysz do tego grona? Dołącz zatem do Akademii Biegowej Brooks!

 

 

Znana już w Polsce amerykańska marka Brooks,to jeden z czołowych producentów specjalistycznego obuwia biegowego. Teraz masz szansę poznać ją jeszcze lepiej! Będziesz mógł zapoznać się ze szczegółami oferty Brooks, która została idealnie skrojona na potrzeby biegaczy.To dopiero początek tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Podczas Akademii Biegowej Brooks każdy będzie mógł przetestować interesujące go obuwie w sklepie partnerskim. Nie zabraknie spotkań i rozmów z ekspertami marki, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i pomogą rozwiać wszelkie biegowe wątpliwości. Nie wiesz czy jesteś supinatorem, czy pronatorem? Jakiej amortyzacji potrzebujesz? Który but będzie idealny dla Twojego stylu biegania? Te pytania z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi podczas Akademii Biegowej Brooks!

 

Jeśli masz apetyt na więcej, będziesz mógł także wziąć udział w wykładach, wspólnym treningu, a ponadto wśród uczestników zostaną rozlosowanie atrakcyjne upominki.

 

Akademia Biegowa Brooks to doskonała okazja by poznać „od podszewki” tę interesującą markę, która z każdym dniem zyskuje w Polsce kolejnych zadowolonych klientów!

 

Dołącz do nich i Ty!

Najbliższe spotkania odbędą się:
- 28 kwietnia (Poznań) - Natural Born Runners

Szczegółowy program poszczególnych spotkań będzie przedstawiany w kolejnych newsach na www i naszym profilu facebook