Brooks Running na pokazie Zoomy Fashion


Brooks Running: pokaz mody dla biegaczy Zoomy Fashion 2016

Amerykańska marka biegowa Brooks łamie stereotypy. Nową kolekcję biegową pokazuje na profesjonalnym wybiegu, na pokaz mody Zoomy Fashion zapraszając prawdziwych biegaczy amatorów.

 


Dla Biegaczy, przez Biegaczy

Bieganie w oderwaniu od największej grupy docelowej, pasjonatów i amatorów, traci swoją magię. Amerykańska marka biegowa Brooks Running, kierując się hasłem „Run Happy”, zorganizowała pokaz mody biegowej. Nie odrywając się od rzeczywistości i nie bazując na anonimowych sylwetkach prosto z plakatu. Na profesjonalnym wybiegu Zoomy Fashion 2016 w Pile, oprócz modelek, pojawili się prawdziwi biegacze. Po uszy zakochani w bieganiu. Niezależnie od wieku i poziomu umiejętności, przed setkami widzów z całej Polski, prezentowali najnowszą kolekcję biegową Brooks. 

 


Jeden dzień, jako modelka lub model: Zoomy Fashion 2016

Biegacze są grupą, która ma duży dystans do siebie i poczucie humoru. Dlatego Brooks zdecydował się zaprosić na pokaz reprezentantów amatorskiej grupy biegowej 4RUN Team. Każdy mógł na jeden dzień oderwać od treningu, nie zmieniając jednak stroju. I sprawdzić się w zupełnie nowej roli modelki lub modela, wprowadzając nieco luzu na modowe salony. Dobra zabawa i możliwość sprawdzenia najnowszej kolekcji Brooks Running, nie były jedynymi założeniami pokazu. To próba przełamania stereotypów i zachęcania do realizacji hasła „Run Happy” również poza bieżnią czy trasą zawodów. Na przykładzie takich pozytywnych sylwetek jak zespół 4RUN Team Piła (do którego może przystąpić każdy chętny), specjalistyczna marka biegowa, chciała udowodnić ile znaczy duch drużyny.