Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa sposób w jaki 4 Run Sp. z o.o. Sp. K.  wykorzystuje i chroni informacje, które żesz podać podczas korzystania z tej strony. 4 Run Sp. z o.o. Sp. K. zapewnia że Twoja prywatność jest chroniona. Jeśli będziesz proszony o podanie pewnych informacji za pomocą których będziesz identyfikowany podczas korzystania z tej strony, możesz mieć pewność, że będą one używane wyłącznie zgodnie z niniejszą polityką prywatności. 4 Run Sp. z o.o. Sp. K. może zmienić tę politykę poprzez aktualizację tej strony. Należy systematycznie sprawdzać tą stronę, aby mieć pewność że akceptujesz zmiany.

Co zbieramy

Możemy zebrać następujące informacje:

  • nazwa
  • dane kontaktowe w tym adres e-mail
  • informacje demograficzne, takie jak kod pocztowy, preferencji i zainteresowań
  • inne informacje istotne dla badań klientem i / lub ofertach


Cała listę plików cookie mozesz zobaczyć w sekcji Lista plików cookie.

Co robimy z informacjami, które zbieramy

Zbieramy te infomacje aby zrozumieć Twoje potrzeby i zapewnić lepszą obsługę, w szczególności z następujących powodów:

  • Wewnętrzna ewidencja.
  • Możemy użyć tych informacji do ulepszania naszych produktów i usług.
  • Okresowo możemy wysłać promocyjne e-maile o nowych produktach, ofertach specjalnych lub innych informacjach, które naszym zdaniem mogą się okazać interesujące.
  • Od czasu do czasu możemy też korzystać z informacji aby skontaktować się z Tobą w celu badań rynkowych. Możemy skontaktować się przez email, telefon, faks lub pocztę. Możemy użyć tych informacji aby dostosować stronę internetową zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.


Bezpieczeństwo

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że dane są bezpieczne. W celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem lub ujawnieniem, wprowadzono odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i zarządcze w celu ochrony i zabezpieczania informacji które zbieramy online.

Linki do innych stron

Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych. Jednak, kiedy skorzystasz z tych linków i opuścisz naszą stronę, musisz pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad stroną internetową do której przejdziesz. Dlatego nie możemy być odpowiedzialni za ochronę i prywatność żadnych informacji, które podasz podczas odwiedzin takich witryn i stron nie uregulowanych w niniejszym oświadczeniu o ochronie prywatności. Należy zachować ostrożność i zapoznać się z zasadami zachowania poufności zastosowanie w takiej stronie.

Kontrola danych osobowych

Możesz ograniczyć zbieranie lub wykorzystanie swoich danych osobowych w następujący sposób:

  • gdy zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza na stronie internetowej, poszukaj znacznika, który można kliknąć, aby wskazać, że nie chcesz aby informacja mogła być użyta do celów marketingu bezpośredniego
  • jeśli wcześniej zgodziłeś się na wykozystanie swoich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego, możesz zmienić zdanie w każdej chwili przesyłając oświadczenie pisemnie na adres 4Run, ul. Mickiewicza 95A, 64-920 Piła lub pocztą elektroniczną na adres poczta@4run.pl


Nie będziemy sprzedawać, rozprowadzać ani dzierżawić danych osobowych stronom trzecim, chyba że mamy pozwolenie lub jest to wymagane przez prawo. Możemy wykorzystywać Państwa dane osobowe do wysyłania informacji promocyjnych o osobach trzecich, które naszym zdaniem mogą okazać się interesujące, tylko gdy się na to zgodziłeś.

Możesz zażądać szczegółów osobowych, które przechowujemy na Twój temat na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli chcesz otrzymać kopię informacji któe przechowujemy napisz do 4Run, ul. Mickiewicza 95A, 64-920 Piła

Jeżeli uważasz, że któraś z informacji jest błędna lub niepełna, napisz do nas jak najszybciej, na powyższy adres. Będziemy szybko korygować wszelkie informacje, które okazały się niepoprawne.