O nas


4Run

Prowadzony przez jednego z czołowych polskich maratończyków, sklep 4RUN, od wielu lat zbiera doświadczenie na polskim rynku biegowym. Zaopatruje biegaczy w całej Polsce niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Oferując specjalistyczne obuwie, odzież i sprzęt do biegania marek Brooks 

Zobacz też: 100-lecie marki Brooks Running: http://www.4run.pl/4-run-w-usa-relacja/

 

Zaawansowane modele butów do biegania amerykańskiej marki Brooks, oficjalnie trafiły do Polski w 2008 roku. Pojawiły się właśnie w naszym sklepie, a my staliśmy się oficjalnym dystrybutorem tej marki na rodzimym rynku. Regularnie poszerzaliśmy ofertę, dopasowując ją do potrzeb i wymagań, które obserwowaliśmy na targach i imprezach biegowych. Z czasem sami staliśmy się patronem, współorganizatorem i organizatorem imprez biegowych (np. Muzyczna Ćwiartka).

Zobacz też: Muzyczna Ćwiartka relacja: http://www.4run.pl/iv-cwierc-maraton-muzyczny-2015-zdjecia-film/

Pod naszą marką wyrósł także jeden z najciekawszych klubów biegowych. 4RUN Team, zrzeszający ludzi kochających bieganie. Do klubu może dołączyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, otrzymując wsparcie – merytoryczne i sprzętowe. Członkowie 4RUN Teamu pojawiają się na najciekawszych imprezach w Polsce i Europie.

Zobacz też: 4RUN Team na Zugspitz Ultratrail:

http://4run.pl/zugspitz-ultratrail-2015-relacja-4run-team-pila/

4RUN to marka, za którą stoją ludzie kochający bieganie. Czynnie uprawiający ten sport, na co dzień obracający się w środowisku biegowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów i służyć naprawdę fachowym doradztwem. Również w sklepie stacjonarnym (w Pile), gdzie przeprowadzamy zaawansowany proces doboru butów do biegania, wspierając się wideo-analizą.


Kontakt:

4Run Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Mickiewicza 95A, 64-920 Piła

NIP: 764 266 47 22

e-mail: poczta@4run.pl

telefon: +48512249822