• Caldera 4

The Symbol : 1103281D069

Odkryj w sobie wewnętrzną kozicę górską. Te unowocześnione buty terenowe oferują miękkość i lekką amortyzację. Chwytny element trakcyjny pomaga utrzymać się na nogach.

499.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price 99
Odbiór osobisty 0
Przesyłka UE 99
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 512249822

Leave your phone

image

 

 

Brooks Caldera to buty biegowe stworzone do pokonywania długich dystansów terenowych. Caldera to przede wszystkim lekki but o niskim dropie. Damska wersja buta waży tylko 255 g, jest szeroki i nie posiada charakterystycznego wcięcia po wewnętrznej stronie, dzięki temu nabiera stabilności mimo mało "agresywnej" podeszwie. System TrailTrack zabezpiecza nogę przed ześlizgnięciem się przy wchodzeniu jak i schodzeniu, dzieje się to dzięki podeszwie z lepkiej gumy z długimi wypustkami. Caldera posiada zdecydowanie terenowy charakter i zaspokoi potrzeby wymagających biegaczy terenowych.

PRZYCZEPNOŚĆ ADAPTACYJNA

Grubsza podeszwa wewnętrzna współpracuje z dużymi rowkami w podeszwie zewnętrznej aby na bieżąco dostosowywać się do zróżnicowanych warunków terenowych, bez uszczerbku dla komfortu użytkownika.

RESPONSYWNA AMORTYZACJA

Lekka podeszwa typu BioMoGo DNA jest ułożona w wysoki stos, co sprzyja stabilności kroku na długich dystansach, zapewniając jednocześnie ochronę przed niebezpieczeństwami na szlakach. 

ELEMENT CHWYTNY TrailTack

Podeszwa zewnętrzna TrailTack z lepkiej gumy w połączeniu z długimi wypustkami na powierzchni stanowi gwarancję doskonałej przyczepności przy wchodzeniu i schodzeniu - nawet na mokrych nawierzchniach.  

DLA KOGO?

Buty Caldera 4 są idealne dla biegaczy, którym marzy się dobra amortyzacja, aby mogli przemieszczać się jak uskrzydleni po każdym terenie.

CO NOWEGO?

Nowa konstrukcja siateczki w cholewce, która zapewnia uczucie miękkości w butach. Podrasowana podeszwa wewnętrzna i podeszwa zewnętrzna, które pomagają butom dostosować się do podłoża, zapewniając bardziej stabilny rajd po zmieniającym się terenie

 

AMORTYZACJA

image
DYNAMIKA image KOMFORT image
Szerokość D
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The