Brooks Adrenaline 18 GTS
Adrenaline 18 GTS

Adrenaline równoważy stabilizację i amortyzację, nie boi się żadnego dystansu.

Idealne połączenie miękkiej amortyzacji i wsparcia dla pronatorów, które pozwoli Ci zabrać Adrenaline GTS 18 na krótkie, dynamiczne wybieganie jak i długą trasę maratonu. Model gwarantuje płynność i lekkość biegu dla biegaczy z pronacją szukających wsparcia. Sprawdza się na każdej nawierzchni i w różnych warunkach pogodowych. Jest ulubionym butem pierwszego wyboru i partnerem treningowym pronatorów na całym świecie.

 
Brooks Adrenaline 18 GTS - dla niej
Brooks Adrenaline 18 GTS - dla niego
Brooks Adrenaline 18 GTS

System BioMoGo DNA daje przede wszystkim stabilizację i równomierne rozłożenie amortyzacji. But dynamicznie dopasowuje się do Twojego kroku i prędkości. A następnie dosłownie oddaje energię, prosto na Twoje stopy. Dostosowuje się od wagi biegacza i nacisku. Dzięki temu pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Stawy i cały układ ruchu dostają właściwe wsparcie, a system Progressive Diagonal Rollbar oferuje dodatkowe wsparcie pronatorom.

Brooks Adrenaline 18 GTS

Nowy bezszwowy design i wydrukowane w 3D Szyny boczne ułatwiają ciału płynny powrót do jego naturalnego sposobu poruszania się, kontrolują ruch stopy. Zapewniają kluczową elastyczność konstrukcji w celu jak najlepszego dopasowania do stopy w czasie ruchu.

Brooks Adrenaline 18 GTS

Adrenaline równoważy stabilizację i amortyzację, nie boi się żadnego dystansu. Czuwa nad właściwym lądowaniem stopy, absorbuje i rozprasza niepożądane uderzenia, nie przenosi ich na stawy. Nowa, bezszwowa konstrukcja zapewnia pronatorom maksimum komfortu oraz pewne dopasowanie.

Brooks Adrenaline 18 GTS
Brooks Adrenaline 18 GTS
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM