BESTSELLERY BROOKS 2022

MODELE BUTÓW DO BIEGANIA DLA KAŻDEGO, WYBIERANE PRZEZ BIEGACZY!

TRACE 2

Zaczynasz przygodę z poważnym bieganiem i trenujesz głównie po asfalcie? Ten neutralny i zrównoważony but z lekką amortyzacją jest doskonały na codzienne przebieżki i pierwsze zawody, pozwoli ci rozpoznać biegowe preferencje i gładko przejść do bardziej wyspecjalizowanych modeli Brooks.

IM_02a

GLYCERIN 20

Komfort i amortyzacja. Stuprocentowa odpowiedź na potrzeby biegaczy o stopie neutralnej, czerpiących więcej przyjemności z wielokilometrowych, spokojnych treningów i swobodnych przebieżek

ADRENALINE GTS 22

Sprawdzi się idealnie podczas treningów zarówno u początkujących, jak i doświadczonych biegaczy potrzebujących wsparcia. Trwała i miękka amortyzacja dzięki DNA LOFT dającemu poczucie wygody i płynności.

IM_03
IM_04

CASCADIA 16

Odpowiednia amortyzacja i stabilność bez względu na trudność terenu, po którym biegasz. Dla biegaczy i biegaczek świetnie obeznanych z urokami górskich traktów i ścieżek leśnych, jak również tych, którzy dopiero rozważają rozpoczęcie przygody biegowej w terenie.

CALDERA 6

But przeznaczony do biegania po terenie. Niski drop i specjalna konstrukcja podeszwy, w której zastosowano ultranowoczesną piankę DNA AMP v3 gwarantuje nie tylko najlepszą amortyzację, ale również stabilność stopy.

IM_05

POZNAJ TECHNOLOGIE

DO GÓRY