Biustonosz sportowy
Jubralee

179 zł 125 zł

Silne wsparcie

Kontrolowane wsparcie i łatwość zakładania i zdejmowania, dla kobiet o miseczkach D do F, które mają niską tolerancję ruchów biustu.  Czytaj więcej

Specyfikacja

Kraj pochodzenia Importowany
Wsparcie Silne wsparcie
Kształt piersi (biustu) Smukły, pół-pełny, pełny
Usztywniona miseczka Brak

Opis Jubralee

Materiał i sposób użytkowania

Idealnie byłoby prać ręcznie, ale wiemy że nie zawsze się da. Zapnij wszystkie haftki i rzepy, umieść w woreczku na bieliznę i pierz w programie dla delikatnych tkanin. Susz zawsze w stanie rozwieszonym, nigdy nie używaj płynów do płukania ani zmiękczaczy do suszenia - mogą okleić włokna materiału i skrócić czas użytkowania biustonosza.

Dla kobiet, które zakładają dwa biustonosze

Kobiety, które potrzebuja zalożyć dwa biustnosze na czas biegania, nie znalazły jeszcze ani dopasowania, ani wsparcia ani komfortu, ktorego szukaja. Model Jubralee został zaprojektowany dla większych piersi, tak więc w tym wypadku jeden biustonosz w zupełności wystarczy.

Na czas ciąży i karmienia

Ramiączka modelu Jubralee są regulowane - dzięki temu dopasowuje się on do zmieniajacego się kształtu piersi oraz - łatwo się je odpina na czas karmienia.

Dla nierównomiernych piersi

U większości kobiet jedna pierś jest większa. Regulowane ramiączka modelu Jubralee pozwalają dopasować go do kształtu każdej z piersi.

Opinie o Brooks Jubralee

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM