Brooks biega z Parkrun!

Brooks Running od lat kieruje się tą samą zasadą: wierzymy, że bieganie może zmienić życie, a nawet świat. Brooks Running został oficjalnym, globalnym partnerem Parkrun. Cotygodniowe, bezpłatne spotkania biegowe to doskonała okazja do pobicia nowego rekordu lub rozpoczęcia aktywności fizycznej. Ten krótki dystans można pokonać spacerem, a najważniejsze jest to, że na swojej drodze możesz spotkać fantastycznych ludzi ze sportową zajawką. 

Wystarczy raz pokonać ten dystans, by poczuć prawdziwą energię teamu #RunHappy! 

W wielu lokalizacjach w całej Polsce będziemy biegać razem z Wami! Nowy Rok oznacza dla nas jeszcze większe wyzwania i kalendarz wypełniony wydarzeniami, bo w ramach partnerstwa planujemy oferować Wam możliwość testów naszego sprzętu. Sprawdź lokalizacje w Polsce >>

Umowa przewiduje 6 lat współpracy. Razem zrobimy kolejne kroki w kierunku popularyzacji sportu i aktywności fizycznej, niezależnie od poziomu zaawansowania. W przypadku Stanów Zjednoczonych, Holandii oraz Niemiec współpraca będzie prowadzona w charakterze partnera strategicznego

Russ Jefferys, Dyrektor Zarządzający parkrun Global powiedział: “parkrun jest dla każdego. Wierzymy, że uprawianie aktywności fizycznej na zewnątrz powinno nieodłącznie kojarzyć się z radością oraz byciem razem z innymi i te aspekty powinny być rozwijane jako priorytet”.

“Podejście naszego partnera do wagi tworzenia społeczności oraz cele tworzonej przez niego inicjatywy Run Happy są tożsame z naszymi wartościami, dlatego też nasza współpraca będzie dodatkowym wsparciem dla realizacji naszej misji, którą jest budowanie zdrowszej i szczęśliwszej planety. W związku z naszymi planami dalszego rozwoju Parkrun współpraca z naszym partnerem będzie stanowiła istotny element naszych zamierzeń.” 

“Jako Brooks wierzymy, że każdy, kto chce być aktywnym, może to robić w miłej atmosferze oraz w miejscu, gdzie jest mile widziany”, dodał Jim Weber, Dyrektor Zarządzający Brooks Running. “Globalny charakter i obecność Parkrun, jak i wspólne wartości czynią z tej współpracy istoty krok w kierunku aktywizowania nowych osób i oferowania im przestrzeni do uprawiania aktywności fizycznej w ramach swoich lokalnych społeczności.”

Adriana Jaroszewska, Prezes Brooks Running Poland – powiedziała: “Cieszymy się, że razem z Parkrun będziemy motywować ludzi do biegania i regularnej aktywności. To dla nas szansa na to, by pokazać, jak wygląda Run Happy w praktyce. Razem biegniemy po więcej.”

Porozumienie umożliwi kontynuację bezpłatnej formuły spotkań biegowych, przeznaczonych dla każdego. Jeśli wciąż się zastanawiasz, na pierwszym spotkaniu zadebiutuj jako… kibic. Atmosferę tego wydarzenia warto poczuć na własnej skórze. Pamiętaj, że wydarzenie jest bezpłatne, wymaga jedynie rejestracji. 

Bierzesz udział? Pochwal się tutaj i zaproś innych ze swojego miasta!

Nie wiesz w czym biegać? Zobacz BESTSELLERY BROOKS >>

Do zobaczenia!

DO GÓRY