Biegiem w wiosnę – nowa kolekcja Brooks Running!

#runhappy w wiosennym wydaniu? Jesteśmy przekonani, że przegląd nowości doda ci energii i motywacji do kolejnych treningów. Do biegu, gotowi… 

Startujemy w sezon wiosenny propozycjami dostosowanymi do biegaczy na każdym poziomie zaawansowania. Połączenie dokładnej obserwacji i analizy, wykorzystanie najnowszych technologii, a przy tym zastosowanie 

Dla każdego coś… nowego! 

Dopiero ruszasz na biegowe ścieżki? Czytaj dalej, ten tekst jest także dla ciebie! Planujesz zmierzyć się z wybranym dystansem, by zwalaczyć o nową życiówkę? Mamy dla ciebie propozycję! 

Wiosna w Brooks Running to perspektywa długich wybiegań, wyścigów na wybranych dystansach oraz czerpania radości z każdego pokonanego kilometra. W myśl zasad It’s your run wspólnie ruszamy na podbój ścieżek wiodących przez kolejne wyzwania. 

Amortyzacja niczym poduszka bezpieczeństwa – Ghost 15 

Jeden z najpopularniejszych modeli Brooks Running. W kolejnej odsłonie jeszcze lżejszy, z jeszcze większą amortyzacją, dzięki zastosowaniu technologii DNA LOFT v2. Stworzone z myślą o początkujących i zaawansowanych biegaczach ceniących wygodę i komfort podczas treningu.

Opinie pierwszych testerów mówią same za siebie: 

Ghost 15 to niezwykle wygodne buty na codzienne treningi. Pierwsze wrażenie jest niesamowite – to po prostu trzeba poczuć!

Ghost 15 to uniwersalny model – sprawdza się podczas spacerów i treningów – uwielbiam tę miękkość i lekkość, która towarzyszy każdej aktywności.

To buty, które możesz zabrać na trening, ale nie tylko – świetnie sprawdzą się także podczas startów na miejskich zawodach. 

Ciekawostką, o której warto wspomnieć jest fakt, że ten model idealnie sprawdzi się również podczas codziennych spacerów czy uprawiania nordic walking. W Ghost każdy cel jest w Twoim zasięgu – wystarczy zrobić pierwszy krok! 

Rozwiń prędkość w Hyperion Max 

Ciężko trenujesz i chcesz wprowadzić swoje bieganie na wyższy poziom? Hyperion Max to doskonały wybór dla wielbicieli prędkości, ale nie tylko! Te buty to także przyśpieszona i jeszcze skuteczniejsza regeneracja, która zapewnia, że na kolejny wysiłek jesteś gotowy znacznie szybciej.

Zastosowana w modelu technologia DNA FLASH to gwarancja wyjątkowej delikatnej amortyzacji, która pochłania wstrząsy podczas stawiania kolejnych kroków. Wypełniona azotem podeszwa dopasowuje się do biegowego kroku, dzięki czemu buty stanowią wyjątkowe wsparcie, nawet podczas wymagającego treningu. 

W tempie wyścigowym – Hyperion Elite 3

To model dla tych, którzy w szybkim tempie ruszają po życiowe wyniki. Planujesz ruszyć po rekord? Masz do wyrównania rachunki z wybranym dystansem? Skorzystaj ze wsparcia, któremu zaufali zawodnicy na całym świecie. Hyperion Elite 3 dosłownie poniosą cię do mety! 

Czemu Hyperion Elite 3 zawdzięczają maksymalne przyśpieszenie? 

  • lekkość i odpowiednia amortyzacja w czasie biegu; 
  • płytka z włókna węglowego umieszczona w podeszwie zapewnia dynamikę ruchów; 
  • maksymalny zwrot energii na każdym kroku

Każdy z tych modeli możesz zamówić, przymierzyć i sprawdzić na własnej stopie. Z doświadczenia wiemy, że są modele, które znajdują dopasowanie od pierwszego pokonanego kilometra – nasi testerzy potwierdzają – pierwszy trening w tych butach sprawia, że inne przestają się liczyć. Wybierz swój cel i uzyskaj najlepsze wsparcie. Biegaj bezpiecznie i unikaj kontuzji – jesteśmy przekonani, że dobre dobrane buty to również inwestycja w zdrowie. 

Uczciwie ostrzegamy – nie odkryliśmy jeszcze wszystkich kart – w rękawie mamy jeszcze kilka biegowych asów. Więcej o naszych propozycjach na wiosnę 2023 już niebawem!

DO GÓRY