Buty damskie Adrenaline GTS 17

549 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Support (stabilizujące), CUSHION (amortyzacja)

Złoty środek pomiędzy amortyzacją a wsparciem, stworzone z myślą o długich dystansach.

Kup męską wersję

Darmowa dostawa i 14 dni na zwrot

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Support (stabilizujące)
Waga 8.9oz / 252.3g
Łuk stopy Średni
Drop (spadek pięta palce) 12mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Adrenaline GTS 17

Support (stabilizujące)
Charakterystyka buta

Bieganie w Adrenaline jest jak żeglowanie po spokojnej wodzie. Balans pomiędzy miękką amortyzacją i solidną stabilizacją to gwarancja płynności i lekkości biegu dla biegaczy z pronacją szukających wsparcia. Model sprawdza się na każdej twardej nawierzchni i w różnych warunkach pogodowych. Jest ulubionym butem pierwszego wyboru i partnerem treningowym pronatorów na całym świecie.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Wydrukowane w 3D Szyny boczne Ułatwiają ciału płynny powrót do jego naturalnego sposobu poruszania się, kontrolują ruch stopy. Zapewniają kluczową elastyczność konstrukcji w celu jak najlepszego dopasowania do stopy w czasie ruchu.

Stabilizuje i amortyzuje

Adrenaline to idealna równowaga pomiędzy stabilizacją i amortyzacją. Absorbuje i rozprasza niepożądane uderzenia, nie przenosi ich na stawy. Niemal bezszwowa konstrukcja zapewnia pronatorom maksimum komfortu oraz pewne dopasowanie.

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 2 Szyny boczne

    Innowacyjna technologia zapewniająca wsparcie całościowe. Układ prowadnic utrzymuje biodra, kolana i inne stawy w naturalnej pozycji w trakcie pracy.

  • 3 Wieloczęściowa osłona

    Wieloczęściowy system, zaprojektowany na całej długości podeszwy. Czuwa nad właściwym lądowaniem stopy. Niezależnie od nawierzchni zapewniając płynność przetoczenia.