DOSTĘPNA NOWA WERSJA PRODUKTU.
Już teraz sprawdź Adrenaline GTS 18!
Wyprzedaż

Buty damskie
Adrenaline GTS 17

549 zł 300 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Support (stabilizujące), CUSHION (amortyzacja)

Złoty środek pomiędzy amortyzacją a wsparciem, stworzone z myślą o długich dystansach.

Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Sprawdź nową męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Support (stabilizujące)
Waga 8.9oz / 252.3g
Łuk stopy Średni
Drop (spadek pięta palce) 12mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Adrenaline GTS 17

Support (stabilizujące)
Charakterystyka buta

Bieganie w Adrenaline jest jak żeglowanie po spokojnej wodzie. Balans pomiędzy miękką amortyzacją i solidną stabilizacją to gwarancja płynności i lekkości biegu dla biegaczy z pronacją szukających wsparcia. Model sprawdza się na każdej twardej nawierzchni i w różnych warunkach pogodowych. Jest ulubionym butem pierwszego wyboru i partnerem treningowym pronatorów na całym świecie.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Wydrukowane w 3D Szyny boczne Ułatwiają ciału płynny powrót do jego naturalnego sposobu poruszania się, kontrolują ruch stopy. Zapewniają kluczową elastyczność konstrukcji w celu jak najlepszego dopasowania do stopy w czasie ruchu.

Stabilizuje i amortyzuje

Adrenaline to idealna równowaga pomiędzy stabilizacją i amortyzacją. Absorbuje i rozprasza niepożądane uderzenia, nie przenosi ich na stawy. Niemal bezszwowa konstrukcja zapewnia pronatorom maksimum komfortu oraz pewne dopasowanie.

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 2 Szyny boczne

    Innowacyjna technologia zapewniająca wsparcie całościowe. Układ prowadnic utrzymuje biodra, kolana i inne stawy w naturalnej pozycji w trakcie pracy.

  • 3 Wieloczęściowa osłona

    Wieloczęściowy system, zaprojektowany na całej długości podeszwy. Czuwa nad właściwym lądowaniem stopy. Niezależnie od nawierzchni zapewniając płynność przetoczenia.

Opinie o Brooks Adrenaline GTS 17

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM