DOSTĘPNA NOWA WERSJA PRODUKTU.
Już teraz sprawdź Launch 5!
Wyprzedaż

Buty damskie
Launch 4

449 zł 299 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), ENERGIZE (sprężystość)
Skoncentrowane na sprężystości i prędkości, stworzone aby dodać energii i zapewnić zwinność, jakiej pragną biegacze. Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Sprawdź nową męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 7.5oz / 212.6g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 10mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Launch 4

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

To szybki, neutralny but, który dobrze współpracuje na twardej nawierzchni. Nie przytłacza swoją wagą, a przetaczaniu stopy ze śródstopia na palce, towarzyszy lekkość i swoboda. Do tego lekka, elastyczna, „odtłuszczona” cholewka, która dopasowuje się do stopy. Umiarkowanie amortyzowany model, który zapewnia dynamikę na wysokim poziomie.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Trening a może start?

Brooks Launch to model, który łączy świat startów i treningów. To najszybszy z naszych butów treningowych. Dla osób, które szukają swobody biegu i dynamiki, nie rezygnując ze wsparcia, jest uniwersalną propozycją na co dzień. Zrobisz w nim trening i z przyjemnością zabierzesz na zawody.

Opinie o Brooks Launch 4

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM