Buty damskie
Hyperion

549 zł 384 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), SPEED (szybkość)
Najlżejsze i najszybsze; stworzone z myślą o biegaczach, którzy pragną przewagi nad innymi. Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 5.4oz / 153.1g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 10mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Hyperion

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Hyperion to zupełnie nowy model: szybkie buty do biegania, które na pierwszym miejscu stawiają słowo „wolność”, swobodę biegu i dobre wyniki. Niezwykle lekka konstrukcja nie narzuca stylu biegu i odpowiedzialność za czas przenosi całkowicie na biegacza.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Oddychająca i elastyczna cholewka – zapewnia przewiew, czuwa nad efektywną wentylacją. Jest rozciągliwa i otula stopę, umożliwia m. in. bieganie na boso.

Po prostu biegaj

Żadne buty nie nadają takiej lekkości biegu, nie trzymają się idealnie bieżni i ulicy i nie pomagają nogom przyspieszyć tak jak robi to Hyperion. To buty, które po prostu pozwalają pokochać bieganie.

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

Opinie o Brooks Hyperion

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM