Wyprzedaż Bestseller

Buty damskie
Caldera 2

499 zł 299 zł

Damskie buty terenowe - Trail

Neutral (neutralne), ENERGIZE (sprężystość)
Energia na długie biegi, stworzone z myślą o testowaniu swojej wytrzymałości w terenie. Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 9oz / 255.1g
Łuk stopy Średni, wysoki
Drop (spadek pięta palce) 4 mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Caldera 2

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Caldera 2 zapewnia nieustający dopływ czystej energii biegaczom, którzy czują nieustanną potrzebę walki z górskimi szlakami, lubią zmagać się z podbiegami i potrzebują pewnego partnera na zbiegach. To solidny model terenowy, który wyróżnia się dużą amortyzacją, ale jednocześnie zachowuje lekką i elastyczną konstrukcję. Ten model wyróżnia naturalna budowa i nieduży drop: 4 mm.

Podeszwa

Podeszwa jest wyjątkowo gruba i miękka, ma ponad 2 cm wysokości na całej długości. Dobrze zabezpiecza przed kamieniami, korzeniami i nierównym podłożem. W jej wnętrzu pracuje system BioMoGo DNA, który daje przede wszystkim stabilizację i równomierne rozłożenie amortyzacji. But dynamicznie dopasowuje się do Twojego kroku i prędkości. A następnie dosłownie oddaje energię, prosto na Twoje stopy. Dostosowuje się od wagi biegacza i nacisku. Dzięki temu pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Stawy i cały układ ruchu dostają właściwe wsparcie. Bieżnik podeszwy nie jest zbyt głęboki (nie zbiera brudu), ale jest bogaty w ustawione w różnych kierunkach wypustki, dzięki czemu unikniesz poślizgów przy podbiegach i zbiegach.

Cholewka

Podwójny materiał Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. I podwójną wytrzymałość. Kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Terenowa amortyzacja

Caldera przeznaczona jest do długodystansowych biegów terenowych na różnego typu podłożu naturalnym. W stosunku do innych modeli terenowych Brooksa, Caldera jest najbardziej amortyzowana, dzięki grubej podeszwie wykonanej z pianki BioMoGo DNA.

Opinie o Brooks Caldera 2

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM