Bestseller

Cascadia 12

499 zł

Damskie buty terenowe - Trail

Neutral (neutralne), CUSHION (amortyzacja)
Wytrzymałe obuwie stworzone z myślą o ochronie i amortyzacji w warunkach terenowych.
-
+

Kup męską wersję

Darmowa dostawa i 14 dni na zwrot

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 10.5oz / 297.7g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 10mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Cascadia jest modelem przeznaczonym do treningów (i zawodów) terenowych. Zarówno na leśnych szlakach, jak i na bardziej wymagających górskich ścieżkach. Nie boi się skał i kamieni, wystających korzeni i daje sobie radę z wilgocią. Nie jest to ciężki terenowy but, raczej odpowiednik samochodu typu SUV, czyli wszędobylski i raczej wszechstronny model. Uznany za najlepszy terenowy but świata (przez magazyn Runner’s World) i regularnie sprawdzany przez guru światowego ultramaratonu – Scotta Jurka.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Najlepszy terenowy but świata

Według magazynu Runner’s World i wybitnych ultramaratończyków na czele ze Scottem Jurkiem, który bił w nich swoje rekordy. Sprawdzi się też na popularnych, terenowych biegach z przeszkodami. Kilkanaście edycji pozwoliło nam stworzyć model naprawdę wytrzymały, mocno trzymający się każdego nieutwardzonego szlaku.