DOSTĘPNA NOWA WERSJA PRODUKTU.
Już teraz sprawdź Cascadia 13!
Wyprzedaż Bestseller

Buty damskie
Cascadia 12

499 zł 299 zł

Damskie buty terenowe - Trail

Neutral (neutralne), CUSHION (amortyzacja)
Wytrzymałe obuwie stworzone z myślą o ochronie i amortyzacji w warunkach terenowych. Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Sprawdź nową męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 10.5oz / 297.7g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 10mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Cascadia 12

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Cascadia jest modelem przeznaczonym do treningów (i zawodów) terenowych. Zarówno na leśnych szlakach, jak i na bardziej wymagających górskich ścieżkach. Nie boi się skał i kamieni, wystających korzeni i daje sobie radę z wilgocią. Nie jest to ciężki terenowy but, raczej odpowiednik samochodu typu SUV, czyli wszędobylski i raczej wszechstronny model. Uznany za najlepszy terenowy but świata (przez magazyn Runner’s World) i regularnie sprawdzany przez guru światowego ultramaratonu – Scotta Jurka.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Najlepszy terenowy but świata

Według magazynu Runner’s World i wybitnych ultramaratończyków na czele ze Scottem Jurkiem, który bił w nich swoje rekordy. Sprawdzi się też na popularnych, terenowych biegach z przeszkodami. Kilkanaście edycji pozwoliło nam stworzyć model naprawdę wytrzymały, mocno trzymający się każdego nieutwardzonego szlaku.

Opinie o Brooks Cascadia 12

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM