DOSTĘPNA NOWA WERSJA PRODUKTU.
Już teraz sprawdź Levitate 2!
Wyprzedaż

Buty damskie
Levitate

649 zł 429 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), ENERGIZE (sprężystość)
Buty wyczynowe numer jeden, które zapewniają maksymalny zwrot energii; stworzone dla biegaczy, którym zależy na sprężystości. Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Sprawdź nową męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 9.7oz / 275.0g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 8mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Levitate

Neutral (neutralne)
Urzeczywistniliśmy nasze najśmielsze marzenia

Czasami, aby stworzyć coś najlepszego, musisz zacząć od podstaw. Naszym celem było, aby każdy bieg uczynić doznaniem pełnym energii. Dwa i pół roku pracy, siedem etapów testów i opinie tysięcy biegaczy. Nowatorski materiał podeszwy DNA AMP przejmuje energię Twoich własnych kroków i kieruje je z powrotem na stopy.

Podeszwa

Podeszwa DNA AMP powstała dzięki współpracy z gigantem rynku chemicznego BASF. To idealne połączenie naszej legendarnej amortyzacji DNA i technologii zwrotu/odzyskiwania energii. Wykorzystując piankę poliuretanową w powłoce TPU, energia z każdego postawionego kroku, zostaje przechwycona i skierowana z powrotem na biegacza.

Amortyzacja oddająca enargię

Levitate to wyczynowe buty do biegania, które odzyskują energię biegu, a dzięki technologii DNA AMP kierują ją z powrotem na Twoje ciało i stopy.

Strefy szybkiego przetoczenia

Równomiernie rozpraszają i wyrównują siłę przekazywaną przez całe ciało na stopy, przyspieszając przetoczenie ze śródstopia na palce.

INTUICYJNE DOPASOWANIE

Wykończenie cholewki, zapewnia elastyczność konstrukcji i dopasowuje się do stopy. Cała konstrukcja pracuje w czasie ruchu zapewniając maksymalne dopasowanie.

Technologie

  • 1 DNA AMP

    Technologia, która powoduje, że podeszwa dostosowuje się do biegu i wspiera biegacza poprzez oddawanie energii z powrotem na nogi. DNA AMP wykorzystuje piankę poliuretanową w powłoce TPU.

Opinie o Brooks Levitate

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM