Wyprzedaż

Buty damskie
Neuro

499 zł 349 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), SPEED (szybkość)
Stworzone aby biegać szybko i wyciągnąć maksimum z każdego postawionego kroku. Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Łuk stopy Wysoki
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Neuro

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Neuro to model, który spełnia indywidualne potrzeby biegaczy. Zapewnia maksymalny zwrot energii użytej do kontaktu z gruntem. I jego pełne wyczucie. Jest responsywny za sprawą specjalnych „wypustek”. Które zapewniają dynamikę w każdym kierunku, a nie tylko przód-tył. Pozwala na szybkie skręty i zwroty, biegaczom z neutralnym typem stopy.

Podeszwa

System BioMoGo DNA wewnątrz gumowych, stabilizujących „wypustek” daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza. Taka hybrydowa konstrukcja zapewnia maksymalny zwrot energii.

Cholewka

Elastyczna cholewka w tym modelu ma trzy wytrzymałe i oddychające warstwy. Otula stopę i zapewnia maksymalne dopasowanie, dzięki czemu but jest stabilny na zakrętach, a jego elastyczna konstrukcja nie przeciera się.

Buty do biegania po księżycu?

Czy to buty do biegania po księżycu? Nawierzchnię (jeśli tylko jest utwardzona) wybierasz samodzielnie. Dynamikę i świetne czucie gruntu dostajesz w zestawie z Brooks Neuro. Wyróżnia go oryginalne wzornictwo, które nie jest jedynie po to, aby „wyglądać”. Zapewnia maksymalną dynamikę biegu i dobrą zabawę.

Opinie o Brooks Neuro

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM