DOSTĘPNA NOWA WERSJA PRODUKTU.
Już teraz sprawdź Aduro 6!
Wyprzedaż

Buty damskie
Aduro 5

429 zł 299 zł

Damskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), CUSHION (amortyzacja)

Aduro 5 to bardzo uniwersalne obuwie, dające biegaczom wszystkiego po trochu. Komfort, amortyzacja, lekkość, ochrona i dopasowanie. Dodatkowo, dzięki swojej elastyczności, nie stanie Ci się krzywda nawet w trudniejszym terenie.

Czytaj więcej

Sprawdź męską wersję

Sprawdź nową męską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 12oz / 340.2g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 8.9mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Aduro 5

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Aduro to neutralna propozycja dla biegaczy, którzy szukają uniwersalnego modelu w atrakcyjniej cenie. "Piątka" daje Ci wszystkiego po trochu: jest komfortowa, czuwa nad bezpieczeństwem stopy i układu ruchu, zapewnia dużą dozę amortyzacji bez nadmiernego obciążania swoją wagą. Zapewnia wszystko, co niezbędne do doskonałego dopasowania, czucia butów i swobodnego biegu. System Crash-Pad czuwa nad płynnym i prawidłowym przetoczeniem ze śródstopia na palce. Rowki Omega zapewniają elastyczność, dzięki nim bieg w trudniejszym terenie czy nagła przeszkoda na trasie, nie zrobią Ci krzywdy. Aduro 5 to gwarancja suchej stopy nawet podczas intensywnego biegu. Nowy design to nie tylko wygląd, ale i mniejsza waga.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Buty do biegania na co dzień

Aduro jest uniwersalnym modelem, który korzysta z naszych osiągnieć technologicznych, zachowując przy tym klasyczne cechy butów treningowych. Możesz wybrać go na spokojne wybiegania (asfalt i utwardzony szlak), zacząć z nim swoją przygodę biegową albo... chodzić na co dzień.

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 2 Wieloczęściowa osłona

    Wieloczęściowy system, zaprojektowany na całej długości podeszwy. Czuwa nad właściwym lądowaniem stopy. Niezależnie od nawierzchni zapewniając płynność przetoczenia.

  • 3 ZAOKRĄGLONA PIĘTA

    Delikatnie zaokrąglona pięta, która poprzez rozprowadzenie siły do przodu minimalizuje wstrząsy i poprawia ustawienie stawu skokowego.

Opinie o Brooks Aduro 5

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM