Buty męskie
Defyance 9

499 zł 349 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), CUSHION (amortyzacja)
Płynność modelu GTS w neutralnej wersji. Niezawodne obuwie, na którym możesz polegać. Czytaj więcej

Sprawdź damską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 10.5oz / 297.7g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 12mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Defyance 9

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Model gwarantuje wysoki poziom amortyzacji i dobrą stabilność, bez wsparcia dla nadmiernych pronatorów. Dzięki podeszwie podzielonej na panele, model zapewnia szybkie przetaczanie ze śródstopia na palce. System sznurowania umożliwia ścisłe dopasowanie do stopy, która w tym modelu pozostaje sucha i nie grozi jej przegrzanie. To nasza neutralna wersja modelu Adrenaline.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Uniwersalny partner biegowy

Defyance to odpowiedź na uniwersalne potrzeby biegowe: model zapewnia równowagę pomiędzy wsparciem i amortyzacją, pozwala na pokonanie naprawdę dużej ilości kilometrów bez nadmiernego zmęczenia.

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 2 ROWKI OMEGA (OMEGA GROOVES)

    Nowatorskie zastosowanie rowków w kształcie OMEGA zwiększa elastyczność podeszwy środkowej odciążając przy tym pracę przedstopia i zachowując amortyzację.

Opinie o Brooks Defyance 9

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM