Transcend 4

669 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Support (stabilizujące), CUSHION (amortyzacja)
Promocja na start sklepu

Użyj w koszyku kodu: start15

Nasz najbardziej zaawansowany system wsparcia w miękkim wydaniu; buty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających biegaczy.
-
+

Kup damską wersję

Darmowa dostawa i 14 dni na zwrot

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Support (stabilizujące)
Waga 10.8oz / 306.2g
Łuk stopy Średni
Drop (spadek pięta palce) 8mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis

Support (stabilizujące)
Charakterystyka buta

To mocno amortyzowany model oferujący solidne wsparcie, nie krępując przy tym naturalnego sposobu biegu. Przeznaczony dla wymagających biegaczy biegających po różnych nawierzchniach, z przewagą tych utwardzonych. Równomiernym rozkłada siły nacisku pomiędzy piętą, śródstopiem i przednią częścią stopy, dzięki czemuwspiera indywidualny sposób ruchu.

Podeszwa

System amortyzacji zapewniający aż o 25% większą elastyczność niż standardowy DNA. Podeszwa i jej amortyzacja płynnie dopasowują się do każdego kroku i prędkości. System Super DNA rozpoznaje Twój stylu biegu i wagę, aby w odpowiedni sposób oddać energię.

Cholewka

W tym modelu znajdziesz laserowo wycinaną siatkę, która jest wykonana z największą precyzją. Zmniejsza wagę butów, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci i utrzymuje stopy suche.

Buty dla wymagających

Transcend jest najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem Brooks Running. Zbiera ponad 100-letnią tradycję marki i ostatnie 30 lat badań nad mechanizmem, biomechaniką ruchu człowieka. Dostarczając rozwiązania i maksymalne wsparcie, które w żaden sposób nie krępują naturalnych i indywidualnych dla każdego biegacza ruchów ciała.

Technologie

  • 3 WYKOŃCZENIE 3D FIT PRINT

    Zaawansowany proces wydruku trójwymiarowego, którego struktura zapewnia komfortowe dopasowanie.