Buty męskie Transcend 4

669 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Support (stabilizujące), CUSHION (amortyzacja)
Nasz najbardziej zaawansowany system wsparcia w miękkim wydaniu; buty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających biegaczy.
-
+

Kup damską wersję

Darmowa dostawa i 14 dni na zwrot

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Support (stabilizujące)
Waga 10.8oz / 306.2g
Łuk stopy Średni
Drop (spadek pięta palce) 8mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Transcend 4

Support (stabilizujące)
Charakterystyka buta

To mocno amortyzowany model oferujący solidne wsparcie, nie krępując przy tym naturalnego sposobu biegu. Przeznaczony dla wymagających biegaczy biegających po różnych nawierzchniach, z przewagą tych utwardzonych. Równomiernym rozkłada siły nacisku pomiędzy piętą, śródstopiem i przednią częścią stopy, dzięki czemuwspiera indywidualny sposób ruchu.

Podeszwa

System amortyzacji zapewniający aż o 25% większą elastyczność niż standardowy DNA. Podeszwa i jej amortyzacja płynnie dopasowują się do każdego kroku i prędkości. System Super DNA rozpoznaje Twój stylu biegu i wagę, aby w odpowiedni sposób oddać energię.

Cholewka

W tym modelu znajdziesz laserowo wycinaną siatkę, która jest wykonana z największą precyzją. Zmniejsza wagę butów, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci i utrzymuje stopy suche.

Buty dla wymagających

Transcend jest najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem Brooks Running. Zbiera ponad 100-letnią tradycję marki i ostatnie 30 lat badań nad mechanizmem, biomechaniką ruchu człowieka. Dostarczając rozwiązania i maksymalne wsparcie, które w żaden sposób nie krępują naturalnych i indywidualnych dla każdego biegacza ruchów ciała.

Technologie

  • 3 WYKOŃCZENIE 3D FIT PRINT

    Zaawansowany proces wydruku trójwymiarowego, którego struktura zapewnia komfortowe dopasowanie.