Buty męskie
PureCadence 6

499 zł 349 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Support (stabilizujące), CONNECT (elastyczność)
Poczuj lekkość, wsparcie i elastyczność w minimalistycznym wydaniu. Czytaj więcej

Sprawdź damską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Support (stabilizujące)
Waga 8.9oz / 252.3g
Łuk stopy Średni
Drop (spadek pięta palce) 4mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis PureCadence 6

Support (stabilizujące)
Charakterystyka buta

Pure Cadence to minimialistyczny modeli linii Pure. Przeznaczony i zaprojektowany z myślą o biegaczach z nadmierną pronacją, szukających wsparcia w modelu minimalistycznym. Poradzi sobie na rozmaitych nawierzchniach, jest "wszędołazem". To jedyny but, który oferuje pełne wsparcie dla całego układu ruchu zachowując niską wagę i pełną elastyczność. Minimialistyczna seria Pure w modelu Cadence używa przełomowego systemu Guide Rail, który wspiera Twoje ciało podczas każdego kroku. Mimo ich lekkiej konstrukcji, pomyślnie przeszły liczne testy użytkowe i wytrzymałościowe.

Podeszwa

System BioMoGo DNA LT (w wersji light) daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie.

Cholewka

Ten model posiada wydrukowane w technologii 3D lekkie i elastyczne wykończenie, które zapewnia kluczową elastyczność konstrukcji. To daje płynne dopasowanie do stopy w czasie ruchu i wentylację na wysokim poziomie.

Zaawansowana technologia na co dzień

Ten model z linii Pure zapewnia naturalną i nieograniczoną swobodę biegu. Jest komfortowy, daje wsparcie pronatorom i radzi sobie w różnym terenie. A za sprawą niskiej wagi potrafi być naprawdę szybki.

Technologie

  • 2 WYKOŃCZENIE 3D FIT PRINT

    Zaawansowany proces wydruku trójwymiarowego, którego struktura zapewnia komfortowe dopasowanie.

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 3 ZAOKRĄGLONA PIĘTA

    Delikatnie zaokrąglona pięta, która poprzez rozprowadzenie siły do przodu minimalizuje wstrząsy i poprawia ustawienie stawu skokowego.

Opinie o Brooks PureCadence 6

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM