Wyprzedaż

Buty męskie
Transcend 5

699 zł 499 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Support (stabilizujące), CUSHION (amortyzacja)

Nasz najbardziej zaawansowany system wsparcia w miękkim wydaniu; buty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających biegaczy.

Czytaj więcej

Sprawdź damską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Support (stabilizujące)
Waga 10.8oz / 306.2g
Łuk stopy Płaski
Drop (spadek pięta palce) 8 mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Transcend 5

Support (stabilizujące)
Charakterystyka buta

Nasz najbardziej zaawansowany model butów do biegania ze wsparciem. Jego zaawansowany system super miękkiej amortyzacji wspiera potrzeby Twojego ciała od pierwszego do ostatniego kilometra. Wspiera, ale nie krępuje naturalnego sposobu biegu. Transcend 5 jest przeznaczony dla wymagających biegaczy, biegających po różnego rodzaju twardych nawierzchniach.

Podeszwa

System amortyzacji zapewniający aż o 25% większą elastyczność niż standardowy DNA. Podeszwa i jej amortyzacja płynnie dopasowują się do każdego kroku i prędkości. System Super DNA rozpoznaje Twój stylu biegu i wagę, aby w odpowiedni sposób oddać energię.

Cholewka

W tym modelu znajdziesz laserowo wycinaną siatkę, która jest wykonana z największą precyzją. Zmniejsza wagę butów, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci i utrzymuje stopy suche. Dodatkowo wzmocniony zapiętek czuwa nad stabilizacją . System “Holistic Support” prowadzi Twoją stopę według naturalnej ścieżki ruchu, minimalizując ryzyko kontuzji i przeciążenia stawów.

Model biegowy dla wymagających

Twój sposób ruchu jest indywidualny. Ten model go premiuje, nie nagina biegu w nienaturalny sposób a wspiera DNA Twojego biegu przez równomierny rozkład siły nacisku pomiędzy piętą, śródstopiem i przednią częścią stopy. Zbiera ponad 100-letnią tradycję marki Brooks i ponad 30 lat badań nad biomechaniką ruchu człowieka. To przykład mądrego użycia technologii w bieganiu. Ty decydujesz jak biegasz, Twoje ciało jest unikalne, Transcend je wspiera.

Opinie o Brooks Transcend 5

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM