Wyprzedaż Bestseller

Buty męskie
Launch 5

449 zł 299 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), ENERGIZE (sprężystość)
Skoncentrowane na sprężystości i prędkości, stworzone aby dodać energii i zapewnić zwinność, jakiej pragną biegacze. Czytaj więcej

Sprawdź damską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 9oz / 255.1g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 10mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Launch 5

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Sprężysty i dynamiczny model butów do biegania. Zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wydajność w czasie biegu i pogodzić dynamikę szybkich startów z amortyzacyjnymi potrzebami Twojego ciała. Ten neutralny but dobrze współpracuje na twardej nawierzchni. Nie przytłacza biegacza wagą, a przetaczaniu stopy ze śródstopia na palce, towarzyszy lekkość i swoboda. Do tego lekka, elastyczna, „odtłuszczona” cholewka, która dopasowuje się do stopy i otula ją. Launch 5 godzi potrzeby treningowo-startowe i często jest butem pierwszego wyboru.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje przede wszystkim stabilizację i równomierne rozłożenie amortyzacji. But dynamicznie dopasowuje się do Twojego kroku i prędkości. A następnie dosłownie oddaje energię, prosto na Twoje stopy. Dostosowuje się od wagi biegacza i nacisku. Dzięki temu pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Stawy i cały układ ruchu dostają właściwe wsparcie.

Cholewka

Air Mesh Upper w wersji Lightweight Fit to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche. Wyjątkowo lekka i przewiewna, sprawia wrażenie jakby wcale jej nie było.

Trening a może start?

Ten model łączy świat zawodów i treningów. Jest naszym najszybszym, a zarazem najwygodniejszym modelem treningowym. Został zaprojektowany dla osób, które na treningu lubią swobodę i prędkość, a nie chcą całkowicie rezygnować ze wsparcia. Po treningu z przyjemnością zabierzesz go na zawody na 5, 10 kilometrów, półmaraton, maraton lub start w triathlonie.

Opinie o Brooks Launch 5

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM