Nowość Bestseller

Buty męskie Ghost 10

529 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Neutral (neutralne), CUSHION (amortyzacja)
Piankowa podeszwa, która dopasuje się do Twojej stopy i zapewni płynność biegu, o jakiej nie śniłeś.

Kup damską wersję

Darmowa dostawa i 14 dni na zwrot

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 10.4oz / 294.8g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 12mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Ghost 10

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Ghost 10 to amortyzacja, stabilizacja i wysoka jakość materiałów. Najlepszy but pierwszego wyboru dla biegaczy z neutralną stopą. Dostarcza wsparcia dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania, różnych potrzebach i biegających w różnych warunkach, najlepiej czuje się na twardej nawierzchni, ale pozwala również zboczyć z głównego szlaku.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Wielokrotnie nagradzany

Ghost 10 to jeden z najbardziej uniwersalnych butów do biegania na świecie, co potwierdzają nagrody i wyróżnienia magazynu Runner’s World.