Buty męskie
Mazama

549 zł 384 zł

Męskie buty terenowe - Trail

Neutral (neutralne), SPEED (szybkość)
Nasze najlżejsze i najszybsze buty terenowe stworzone aby pokonać każdy szlak w dobrym czasie; numer jeden wśród biegaczy terenowych, którym zależy na prędkości. Czytaj więcej

Sprawdź damską wersję

Specyfikacja

Rodzaj obuwia Neutral (neutralne)
Waga 9.3oz / 263.7g
Łuk stopy Wysoki
Drop (spadek pięta palce) 6mm
Kraj pochodzenia Importowany

Opis Mazama

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Mazama to lekkie buty pozwalające zboczyć ze szlaku. Wyjątkowo lekki i stabilny zawodnik. Mazama poszerza biegowe horyzonty i debiutuje jako najlżejszy but biegowy w ofercie górskiej/terenowej. Neutralna Mazama jest przeznaczona dla biegaczy, którzy na nieutartym szlaku szukają szybkości i lekkości. Nie rezygnując przy tym z bezpieczeństwa, jakie oferują buty trailowe. To rozsądny wybór, który pozwoli nogom na dłuższą pracę bez zbędnego obciążenia. Dodatkowo doskonale poradzą sobie jako bezpieczny model butów do biegów z przeszkodami.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to odpowiednio zaprojektowana cholewka, która oddycha i nie pozwala przemoczyć, czy przegrzać stopy.

Lekka terenówka

Model, który wpasowuję się w lukę pomiędzy znanym i nagradzanym na świecie modelem Cascadia (który zabierze Cię wszędzie gdzie chcesz, ale nie oferuje takiej lekkości) a PureGrit (przeznaczonym dla szukających terenowego minimalizmu).

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 3 ANTYPOŚLIZGOWA PODESZWA ZEWNĘTRZNA (ASTM F 489-96)

    Certyfikowana podeszwa zewnętrzna stworzona aby zapobiegać poślizgom na mokrych i suchych nawierzchniach.

Opinie o Brooks Mazama

Nikt jeszcze nie napisał opinii na temat tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM