Ghost 10 GTX

599 zł

Męskie buty do biegania po twardej nawierzchni

Promocja na start sklepu

Użyj w koszyku kodu: start15

Technologia GORE-TEX® oraz piankowa podeszwa, która dopasuje się do Twojej stopy i zapewni płynność biegu, o jakiej nie śniłeś.
-
+

Darmowa dostawa i 14 dni na zwrot

Opis

Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

Ghost 10 to amortyzacja, stabilizacja i wysoka jakość materiałów. Najlepszy but pierwszego wyboru dla biegaczy z neutralną stopą. Dostarcza wsparcia dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania, różnych potrzebach i biegających w różnych warunkach, najlepiej czuje się na twardej nawierzchni, ale pozwala również zboczyć z głównego szlaku.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Wielokrotnie nagradzany

Ghost 10 to jeden z najbardziej uniwersalnych butów do biegania na świecie, co potwierdzają nagrody i wyróżnienia magazynu Runner’s World.

GORE-TEX®

Odpowiednie wyścielenie obuwia zapewniające wodoodporność, przepustowość powietrza i wygodę Twoich stóp. Poczuj łagodny i przyjemny bieg w butach GHOST 10 z membraną GORE-TEX®, która sprawi, że Twoim stopom będzie sucho i wygodnie. Od tej pory deszczowe dni to już nie wyzwanie.

Technologie

  • 1 BioMoGo DNA

    Adaptacyjny materiał w podeszwie środkowej, który łączy technologie BioMoGo oraz Brooks DNA. Stworzony aby uzyskać indywidualną amortyzację uwzględniającą styl, wagę i prędkość biegaczy.

  • 2 ROWKI OMEGA (OMEGA GROOVES)

    Nowatorskie zastosowanie rowków w kształcie OMEGA zwiększa elastyczność podeszwy środkowej odciążając przy tym pracę przedstopia i zachowując amortyzację.