SPEED

Znajdź swoją ultraszybkość!

ENERGIZE

Znajdź swoją trampolinę!


CUSHION

Znajdź swoją amortyzację

Nowy wymiar amortyzacji

GHOST 15

Jaki jest Ghost 15?

Ulepszona amortyzacja DNA LOFT v2 zapewnia wygodę i lekkość na każdym kroku, a ulepszona cholewka gwarantuje bezpieczne dopasowanie. Miękka podeszwa i segmentowa podkładka Crash Pad to płynne przejścia, które pozwalają pokonywać kilometry z jeszcze większą przyjemnością!

Jeszcze szybciej!

Levitate 6

Jaki jest Levitate 6?

Nowa, ulepszona pianka DNA AMP v2 jest o 10% lżejsza - w podeszwie nowego modelu jest jej jeszcze więcej! Niewielka zmiana zapewnia maksymalny zwrot energii podczas biegu. Dodatkowo podeszwa zewnętrzna w kształcie strzałki ułatwia szybkie przejścia. Dostępne w przylegających do stopy wersjach, dzięki wsparciu technologii StealthFit i GuideRails®.

Nowy wymiar prędkości

Hyperion Max

Jaki jest Hyperion Max?

Nasycona azotem pianka DNA FLASH umieszczona w podeszwie zapewnia lekką amortyzację, co gwarantuje zwrot większy zwrot energii z każdego kroku. Technologia Rapid Roll — unikalne zakrzywienie pięty i palców — to lekkie przejścia i możliwość osiągania prędkości na miarę rekordów. Solidna amortyzacja pochłania wstrząsy podczas najcięższych treningów, dzięki czemu regeneracja po szybkich jednostkach jest znacznie szybsza!

DO GÓRY