Levitate 2

wtorek, 11.12.2018 autor:
Levitate 2

Po otrzymaniu butów Brooks Levitate 2 byłam pozytywnie zaskoczona ich wyglądem. Po pierwsze but został „wyszczuplony” , obecny model jest bardziej subtelny, kobiecy, po prostu ładny. Po drugie kolor, żywy, wyrazisty, optymistyczny, aż chce się go nosić.

Przymierzyłam i… miękka siatka, z której jest zrobiony oplotła mi stopę – idealnie się dopasowując. W palcach nic nie gniotło, totalny luz, jakbym nie miała buta na nodze. Zaznaczę, że należę do osób z dość szeroką stopą. Wprowadzenie cholewki Fit Knit, która daje wrażenie skarpetki, nadało mu elegancki wygląd a zarazem stabilne trzymanie stopy. Podeszwa wykonana z DNA AMP, pianki zmieszanej z poliuretanem sprawiła wrażenie jakbym chodziła po chmurach, miękko i lekko. Powyższe cechy zachęciły mnie do jak najszybszego wyjścia na trening.

Spokojne wybieganie, taki był mój pierwszy wybór podczas treningu. Konstrukcja buta (8 mm drop), wymusiła na mnie bieganie ze śródstopia = poprawa techniki biegu – idealnie. Ponadto biega się w nim miękko/lekko, czuć niesamowitą amortyzację. Pomyślałam… „ma moc”.

Najbardziej poczułam się zaskoczona podczas treningu szybkościowego, to dopiero była świetna zabawa. Brooks Levitate 2 uskrzydla, poczułam jego dynamikę, która zachęciła do jeszcze szybszych odcinków: lekkość, elastyczność, dynamika i komfort biegu wymiatają. Pomyślałam, że latam a but dodaje mi skrzydeł. Dla mnie Levitate 2 pozostaje jako idealne rozwiązanie zarówno na trening, jak i starty.

Polecam z czystym sumieniem. Każdy powinien spróbować!

Ewelina z Grupy Biegowej 4RUN

Sprawdź ofertę Brooks Levitate

Brooks Levitate 2 - oferta
BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Brooks Running

Od pasji do biegania przez życiowe mądrości, których bliżej jesteś w momentach sam na sam, z każdym pokonywanym kilometrem. Blog dla biegaczy, o biegaczach i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że nimi będą. Na to nie ma szczepionki, infekcja rozprzestrzenia się szybko. Jeśli chcesz stać się silniejszy, poszukać motywacji, poczytać o nowinkach - znajdziesz to z nami. Nie ma dla nas znaczenia kim jesteś teraz, ale kim możesz być.

Ostatnie wpisy na blogu

Tagi

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM