5 powodów, które sprawiają, że warto biegać na bieżni

piątek, 14.12.2018 autor:
5 powodów, które sprawiają, że warto biegać na bieżni

Bieganie na dworze jest zdecydowanie najlepszą opcją, ale czasami po prostu nie można sobie na to pozwolić. Pogoda, problemy z opieką nad dziećmi, a także wiele innych czynników mogą zmusić cię do wybrania się na siłownię. Jak wiadomo są wśród nas zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy biegania na bieżni. Ja akurat jestem tego fanką i chciałabym przedstawić 5 powodów, które powodują, że moim zdaniem warto biegać na bieżni.

Pełna kontrola

Bieżnia mechaniczna posiada wiele programów treningowych i świetnie nadaje się np. do treningu interwałowego. Nie musisz zastanawiać się nad tym czy masz odpowiednie tempo - bieżnia robi to za Ciebie.

Komfort

Nie musisz nagle szukać stacji benzynowej czy toalety ;-)

Cyfry, cyferki

Wiemy, że licznik kalorii nie jest jakoś idealnie dokładny, ale za to ma ogromna moc motywacji. Nie musisz posiadać super zegarka z pulsometrem, aby wiedzieć ile kilometrów pokonałeś czy ile kalorii spaliłeś.

Dodatkowy relaks

Możesz obejrzeć swój ulubiony serial, ponieważ wiele siłowni ma w swojej ofercie bieżnie przed którymi umieszczone są telewizory.

Bezpieczeństwo

Nie musisz bać się ciemnych uliczek zimą. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Brooks Running

Od pasji do biegania przez życiowe mądrości, których bliżej jesteś w momentach sam na sam, z każdym pokonywanym kilometrem. Blog dla biegaczy, o biegaczach i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że nimi będą. Na to nie ma szczepionki, infekcja rozprzestrzenia się szybko. Jeśli chcesz stać się silniejszy, poszukać motywacji, poczytać o nowinkach - znajdziesz to z nami. Nie ma dla nas znaczenia kim jesteś teraz, ale kim możesz być.

Ostatnie wpisy na blogu

Tagi

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM