WEEKEND Z BROOKSEM

Ruszamy z wrześniową edycją akcji #weekendzbrooksem, pokażcie nam swoje zdjęcia z weekendu, opublikujcie je na swoim koncie, koniecznie oznaczając tagiem: #weekendzbrooksem oraz oznaczyć nasze konto @brooksrunningpl. W każdą środę będziemy wybierać zdjęcie, które otrzyma od nas olbrzymi rabat. Na koniec miesiąca nagrodzimy jedno z nich dowolną parą butów BROOKS! Zaczynamy

  1. Fundatorem nagrody jest firma 4RUN sp. z o.o. z siedzibą w Pile, dystrybutor marki Brooks, zwana dalej Organizatorem.
  2. Nagroda nie może zostać wymieniony na środki pieniężne, ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego innego niż określony w niniejszym regulaminie. Nagroda nie można odsprzedać lub podarować. Nagroda jest nagrodą imiennym – jego właścicielem jest osoba, która nabyła do niego prawa podczas konkursu i tylko ona ma prawo do jego realizacji.
  3. NIE MA możliwości ZWROTU zakupionego towaru i otrzymania zwrotu środków pieniężnych. Jeśli towar zostaje zakupiony poprzez stronę internetową i osoba realizująca chciałaby wymienić na towar w innym rozmiarze ma do tego prawo po wcześniejszym kontakcie z działem obsługi Organizatora w terminie 14 dni od daty realizacji nagrody.
  4. Reklamacje produktów, które są nagrodą, podlegają identycznym procedurom jak reklamacje produktów zakupionych bez wykorzystania Voucherów, jednak nie przewidują zwrotu pieniędzy. W przypadku uznanej reklamacji, istnieje jedynie możliwości naprawy lub wymiany towaru.
  5. Wszelkie inne sytuacje, nie wyjaśnione w regulaminie, będą rozpatrywane po wcześniejszym kontakcie z Biurem Obsługi Organizatora.
DO GÓRY