Wierzymy, że bieganie może zmienić dzień, życie, świat!

Bieganie to dar.
Biegajcie szczęśliwi!

Każdy dzień z bieganiem jest lepszy. Każdy bieg przybliża Cię do Twojego najlepszego ja.

I każdy bieg kończysz w lepszym miejscu, niż zacząłeś.

Bieg to nieograniczone źródło pozytywnej energii

Radość z biegania — i potencjał, który niesie — jest łatwe do opisania, ale niemożliwe do wytłumaczenia. Wierzymy, że bieganie może zmienić Twój dzień, Twoje życie, a nawet cały świat.

Robimy jedno: budujemy świetny sprzęt do biegania.

Kiedy skupiasz się na tym, co robisz najlepiej, robisz to lepiej. Naszym celem jest, aby każdy bieg był lepszy, od poprzedniego. To kieruje każdym dokonanym przez nas wyborem inżynieryjnym.

Mamy obsesję na punkcie ciała w ruchu

Projektujemy nasz sprzęt w laboratorium, ale ożywiamy go na wyjątkowych, rzeczywistych ludziach, którzy go noszą. Jest to wynik niestrudzonych badań biomechanicznych z biegaczami każdego rozmiaru, siły i doświadczenia. 

Ale przede wszystkim to wynik słuchania.

Dopracowujemy każdy szczegół

Nasz proces jest prosty: twórz rozwiązania dla biegaczy, testuj je na kilometrach, zbieraj opinie i powtarzaj. Każdy rowek w podeszwach twoich butów, każdy centymetr materiału w twoim sprzęcie i każdy ścieg ma powód, aby istnieć. Jeśli to nie poprawi Twojego biegu, nie zobaczysz tego w naszym sprzęcie.

Też jesteśmy biegaczami

To tyle dla nas, co dla Ciebie. Nasze biura posiadają szatnie. Biegamy na lunch. Pomiędzy spotkaniami. Prawie w każdej chwili. Mówiąc prościej, tworzymy najlepszy sprzęt do biegania na świecie, ponieważ chcemy w nim biegać.

DO GÓRY