Celem marki BROOKS jest tworzenie najlepszego sprzętu do biegania na naszej planecie. Sami jesteśmy biegaczami, a nasze innowacje i technologie są oparte na prawdziwych spostrzeżeniach biegaczy i testach w świecie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy jesteś weekendowym biegaczem, czy zawodnikiem długodystansowym, potrzebujesz wsparcia lub poduszki, ultralekkiego buta lub buta do biegania w błocie, pracujemy niestrudzenie, aby zapewnić Ci idealny bieg.

WSPARCIE I STABILNOŚĆ

Technologia stworzona aby zapewnić pełne wsparcie podczas biegu, GuideRails® zapewnia całościowe wsparcie, które pomaga biodrom, kolanom i stawom poruszać się w sposób naturalny. Pomyśl o prowadnicach GuideRails jak o zderzakach w kręgle, które utrzymują Cię na naturalnej ścieżce ruchu, ograniczając nadmierny ruch.

ZWROT ENERGII

Aby zapewnić komfort przy każdym kroku, stosujemy dwa rodzaje amortyzacji. DNA LOFT, nasza najdelikatniejsza amortyzacja, natychmiast dostosowuje się do indywidualnego kroku biegacza, wagi i prędkości dzięki unikalnej mieszance materiałów, aby zapewnić lekkość i miękkość bez utraty trwałości.

Nasze lekkie DNA BioMoGo dostosowuje się również do Twojej wagi, tempa, chodu i stylu, ale zapewnia bardziej zrównoważone wrażenia niż DNA LOFT: miękka amortyzacja z odrobiną sprężystości.

ZWRTOR ENERGII

DNA AMP, nasza super sprężysta amortyzacja, zapewnia najlepszy w swojej klasie zwrot energii. Oto jak działa: używamy pianki, która naturalnie rozszerza się gdy stopa ląduje – to część amortyzująca. Ale aby zwrócić ci energię którą poświęciłeś , otaczamy piankę formowaną na gorąco warstwą która przechwytuje energię i przesyła ją z powrotem do ciebie. Wynik? Sprężyste doświadczenie, które przywraca energię przy każdym kroku.

PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA

Pracowaliśmy z elitarnymi zawodowymi maratończykami, takimi jak Des Linden (mistrz Boston Marathon 2018), aby opracować kolekcję Hyperion. Gotowy do wyścigów Hyperion Elite to połączenie DNA ZERO naszą najlżejszą amortyzacją w historii z płytą z włókna węglowego zaprojektowaną, aby napędzać Cię do przodu.

Hyperion Tempo, zaprojektowany z myślą o treningu, jest wyposażony w ultralekką, nasyconą azotem amortyzację DNA FLASH, która reaguje na twoje ciało i pozwala ciężko trenować, dobrze się regenerować i ponownie ciężko trenować.

WEŹ ODDECH

Aby zapewnić oddychalność w naszych cholewkach, używamy dwóch różnych technologii. Nasza Engineered Mesh to tkana siatka, która zapewnia równowagę między rozciągliwością a strukturą. Nasza cholewka Fit Knit zapewnia bardziej przypominające skarpetę dopasowanie, które przylega do stopy, a wbudowany materiał rozciągliwy nadal zapewnia wygodny ruch.

GORE-TEX™

Aby zapewnić wodoodporną, ale oddychającą ochronę, używamy lekkiej membrany GORE-TEX™, aby zapewnić stopom suchość i wygodę bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię droga (lub szlak).

DO GÓRY