Jakie zadanie spełnia system GuideRails?

Buty z naszym systemem GuideRails pomagają kolanom i stopom pracować razem bez wysiłku.

Czy pamiętasz pierwszy rower, który dostałeś, gdy byłeś jeszcze dzieckiem? Istnieje szansa, że rower był wyposażony w boczne kółka. Te małe kółka przymocowane do tylnej opony stabilizują rower, zapewniając płynną, prostą jazdę.

Podobnie do tego, jak boczne kółka zapobiegają przewracaniu się roweru na jedną lub drugą stronę, system wsparcia GuideRails zmniejsza nadmierną rotację golenia i pięty, zapewniając naturalny ruch kolana w bezpiecznym zakresie, dzięki czemu możesz odczuwać większy komfort podczas biegania oraz mniej bólu. Ten holistyczny system wsparcia pozwala ciału przyjąć naturalną ścieżkę ruchu, jednocześnie ograniczając nadmierne ruchy ciała.

Czym jest więc system wsparcia GuideRails?

Chociaż wizja małych bucików przymocowanych po obu stronach Twoich butów Brooks Adrenaline może wydawać się dość zabawna, nie jest wizualnie dokładna – działanie analogiczne do kół bocznych roweru pełni w tym przypadku wnętrze buta.

System składa się z dwóch wytrzymałych kawałków pianki po obu stronach pięty. Pianka od wewnętrznej strony ogranicza przesuwanie się stopy do wewnątrz. Natomiast twardsza i wyższa pianka od strony zewnętrznej zmniejsza możliwość przemieszczania się stopy w kierunku zewnętrznym.

Stworzyliśmy technologię GuideRails do pracy z Twoim Run Signature, czyli sposobem, w jaki Twoje ciało porusza się podczas biegu. Biegaczom, których ruch podczas biegu jest zgodny z ich naturalną postawą, polecamy obuwie neutralne. Osobom, których ruch podczas biegu odbiega od ich postawy, polecamy buty ze wsparciem GuideRails.

Posłuchaj eksperta

Obuwie z Guide Rails

DO GÓRY